KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17041011

nr 1704 1011

Jaan Grünberg (1889-1969), landskap med stugor. Signerad. Olja på duk, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 55x63

Utrop:

4.000 kr

Såld:

5.800 kr

måndag 26 maj 2025
kl 19:11:55

  • Klassiska
  • 26 maj

Klassiska

Läs mer om Klassiska